Personal

Namn Position Telefon E-post
Björn Östberg VD, ägare +46(0)297-402 85 bjorn.ostberg@insitu.se
Margaretha Östberg Ekonomiansvarig, ägare +46(0)297-413 77 margaretha.ostberg@insitu.se
Bengt Norén Teknisk rådgivare, utbildning, forskning och utveckling +46(0)297-402 89 bengt.noren@insitu.se
Achim Grelle Vetenskaplig rådgivare inom område växthusgaser och flux +46(0)297-402 96 achim.grelle@insitu.se
Anders Berglund Försäljning- och inköpsansvarig +46(0)297-402 54 anders.berglund@insitu.se
Emil Lindblom Ansvarig service och eftermarknad +46(0)297-402 09 emil.lindblom@insitu.se
Elov Olsson Produktionsansvarig +46(0)297-402 99 elov.olsson@insitu.se
Gunnar Pettersson Produktion, eftermarknad +46(0)297-402 26 gunnar.pettersson@insitu.se
Mikael Sundberg Ingenjör. Område vind och dammsäkerhet +46(0)297-402 83 mikael.sundberg@insitu.se
Mikael Jonsson Tekniker. Område eftermarknad och konstruktion +46(0)297-402 98 micke.jonsson@insitu.se
Alexander Bergsten Ingenjör. Område växthusgaser och vatten +46(0)297-402 80 alexander.bergsten@insitu.se
Johan Boström Tekniker, projektledare. +46(0)297-402 91 johan.bostrom@insitu.se
Abdelkarim Sanad Enad Ingenjör och hydrolog. Område systemövervakning och hydrologi +46(0)297-402 08 karim.sanad@insitu.se